Didelių gabaritų atliekų surinkimas

baldai

Informuojame kad 2022 m. gegužės 20 d. prie Zapyškio seniūnijos administracinio pastato (Šviesos g. 18, Kluoniškių k.) bus surenkamos buityje susidarančios didelių gabaritų atliekos. Atliekos surenkamos nuo 10 iki 17 val.

Automobilių stovėjimo aikštelėje prie seniūnijos bus pastatytas vienas konteineris atliekų surinkimui, atvežus atliekas būtina apie jų išmetimą informuoti atsakingą asmenį, kuris bus vietoje ir vykdys atliekų priėmimą.

Į konteinerį bus galima išmesti – baldus (lovos, čiužiniai, stalai, spintelės, kilimai, kėdės, sofos ir kt.).

Nepriimama – statybinis laužas, padangos, šiferis, buitinė technika ir kt. atliekos nesusijusios su surenkamų atliekų rūšimi.

Prašome nekrauti ir nepalikinėti atliekų prie konteinerio, teritorija stebima vaizdo kameromis. Nereikalingus baltus į konteinerį dedame tvarkingai.

Primename, kad gyventojai į Viešosios įstaigos Kauno regiono atliekų tvarkymo centro eksploatuojamas atliekų priėmimo aikšteles ištisus metus, nemokamai, gali pristatyti namų ūkiuose susidarančias ir jų susidarymo vietoje išrūšiuotas atliekas (išskyrus mišrias komunalines atliekas): antrines žaliavas, didelių gabaritų, buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos, buityje susidarančias pavojingas, žaliąsias, statybos ir griovimo atliekas, padangas.

Atliekų priėmimo aikštelių adresai, darbo laikas ir kontaktai internetinėje svetainėje www.kaunoratc.lt, skiltyje paslaugos gyventojams.

Zapyškio seniūnas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *