COVID-19 atvejai Zapyškio seniūnijos administracijoje

download

Mieli zapyškiečiai!

Pranešame, kad keliems Zapyškio seniūnijos darbuotojams buvo patvirtinta COVID-19 infekcija, todėl seniūnijos administracija laikinai nedirba. Seniūnijos patalpos ir prieigos kruopščiai dezinfekuotos. Visų asmenų, kurie pagal Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) pateiktas rekomendacijas galėjo turėti artimą kontaktą su sergančiais asmenimis, kontaktai perduoti NVSC ir su jais artimiausiu metu bus susisiekta.

Dėl susidariusios situacijos tikrai nereikia panikuoti – tai tik infekcija, kurią neabejotinai įveiksime. Tam reikia atsakingo visų mūsų elgesio. Jei turėjote artimą kontaktą – lankėtės seniūnijoje arba bendravote su darbuotojais nesilaikydami reikalavimų (uždarose nevėdinamose patalpose su seniūnijos darbuotojais buvote ilgiau nei 15 min. nedėvėjote kaukės, neišlaikėte atstumo, vengėte plauti rankas ar dezinfekuoti jas specialiais skysčiais), prašytume susisiekti su mumis ir pasitarti, kaip elgtis toliau.

Nerimaujantiems dėl savaitgalį vykusių LR Seimo rinkimų seniūnijos patalpose patikiname, kad prieš pat rinkimus patalpos buvo kruopščiai dezinfekuotos, po jų – taip pat.

Zapyškio gyventojai laikinai bus aptarnaujami  Ežerėlio ir Kačerginės seniūnijose. Susisiekti su Zapyškio seniūnija galima el. paštu – seniunija@zapyskis.krs.lt

Nors neišvengėme klastingo viruso, tačiau išliekame pozityvūs – tikime, kad negandos praeis ir galėsime toliau sklandžiai teikti visas Jums reikalingas paslaugas.

Būkime sveiki, saugokime save ir vieni kitus!

Zapyškio seniūnijos administracija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *